Ochrana osobních údajů

od Klára Nováková listopadu 19, 2023 Právní informace 0

Zásady ochrany osobních údajů

Koupaliště Julianov klade velký důraz na ochranu osobních údajů svých uživatelů. Tento dokument obsahuje informace o zpracování a ochraně osobních údajů, které sbíráme od našich návštěvníků. Na Koupališti Julianov chápeme důležitost ochrany osobních údajů a zavazujeme se dodržovat přísné bezpečnostní protokoly a zákonné povinnosti. V následujících odstavcích podrobně popisujeme, jaké osobní údaje sbíráme, z jakého důvodu, jak jsou chráněny, a jaké jsou vaše práva ohledně jejich zpracování. Předkládáme transparentní přehled procesů spojených s osobními údaji, abyste měli plnou kontrolu nad vaší soukromostí.

Sběr a použití osobních údajů

Osobní údaje sbíráme za účelem poskytování a neustálého zlepšování našich služeb. Tyto údaje mohou zahrnovat, ale nejsou omezené na vaše jméno, e-mailovou adresu, telefonní číslo a další údaje, které můžete během návštěvy našeho webu nebo koupaliště poskytnout. Zmiňované údaje používáme k rezervačním systémům, marketingovým kampaním, anketám či pro zlepšení uživatelského prostředí našeho webu. Dále popisujeme, jak a kde sbíráme vaše údaje, za jakým účelem a jak je chráníme.

Bezpečnost a ochrana osobních údajů

Zabezpečení vašich osobních údajů je pro nás prioritou. Využíváme rozmanité bezpečnostní technologie a postupy, které nám pomáhají chránit vaše údaje před neoprávněným přístupem, použitím nebo zveřejněním. Jsme neustále ve střehu proti potenciálním bezpečnostním hrozbám a průběžně aktualizujeme naše bezpečnostní protokoly, abychom zajistili maximální ochranu osobních dat. Detailně se zde budete moci dozvědět, jaká bezpečnostní opatření přijímáme a jak můžete přispět k ochraně svých údajů.

Práva subjektu údajů

Každý uživatel má právo na přístup, opravu či odstranění svých osobních údajů, které jsme jako správce shromáždili. Zde vám podrobně vysvětlíme vaše práva v souvislosti s ochranou osobních údajů, včetně práva na zapomnění, práva na omezení zpracování a práva na přenositelnost údajů. Provedeme vás krok za krokem procesem uplatňování vašich práv a způsobem, jak se můžete obrátit na naši společnost s žádostmi či dotazy týkajícími se osobních údajů.

Kontaktní informace

Pro jakékoli dotazy ohledně zpracování vašich osobních údajů nebo uplatňování vašich práv se můžete obrátit na naši společnost prostřednictvím kontaktních údajů uvedených níže. Vlastníkem webových stránek koupalistejulianov.cz je Klára Nováková, se sídlem Náměstí Republiky 1, 434 01 Most, Česká republika. Pro komunikaci ohledně ochrany osobních údajů využijte e-mail [email protected]. V této sekci také naleznete informace o zásadách a postupech, které uplatňujeme při případných stížnostech či výzvách k ochraně osobních údajů.

Autor: Klára Nováková
Klára Nováková
Jsem odbornice na volný čas a zábavu a miluji psaní o turistice v Česku. Často trávím čas v přírodě a objevuji nové trasu pro mé čtenáře. Jsem autorkou několika publikací o krajinách a památkách našeho krásného kraje. Pracuji také jako poradce v oboru cestovního ruchu, kde svým klientům navrhuji personalizované trasy a zážitky.

Napsat komentář