Podmínky užívání

od Klára Nováková listopadu 19, 2023 Právní informace 0

Úvod

Vítáme vás na webových stránkách Turistický Průvodce Koupaliště Julianov, které se řídí následujícími podmínkami užívání. Přečtěte si pozorně veškerá pravidla a ustanovení, neboť vstupem na naše stránky s nimi vyjadřujete svůj souhlas a zavazujete se je dodržovat. Podmínky mohou být kdykoliv aktualizovány či upraveny bez předchozího oznámení, proto doporučujeme pravidelně kontrolovat jejich aktuální znění. Užíváním stránek potvrzujete, že souhlasíte s nejnovější verzí podmínek.

Vymezení pojmuž uživatel

Uživatel je každá osoba, která přistoupí a využije obsah a služby webové stránky koupalistejulianov.cz. Tímto aktem dochází k právnímu vztahu mezi uživatelem a provozovatelem stránek, jímž je Klára Nováková, a uživatel je povinen dodržovat tyto podmínky užívání.

Uživatelský obsah a pravidla chování

Uživatelé mohou na stránky přispívat vlastním obsahem, avšak tento obsah nesmí porušovat platné zákony České republiky, nesmí být urážlivý, rasistický, xenofobní, ani žádným způsobem diskriminační. Uživatelé jsou povinni respektovat autorská práva a nesmějí šířit obsah chráněný autorskými právy bez souhlasu jeho vlastníka. Dále se uživatel zavazuje nevytvářet nepřiměřenou zátěž serverů a infrastruktury koupalistejulianov.cz a nevyužívat stránky k šíření škodlivého softwaru či nevyžádané pošty.

Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Sbíráme pouze nezbytné informace potřebné pro fungování služeb a jejich zlepšování, jako jsou jméno, e-mailová adresa a další údaje zadané uživatelem. Tyto informace jsou zpracovávány v souladu se zákony České republiky a nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR). Uživatel má právo kdykoliv požádat o přístup k svým datům, jejich opravu nebo vymazání.

Pravidla pro užívání obsahu a služeb

Obsah a služby poskytované na stránkách koupalistejulianov.cz jsou chráněny autorským právem a jejich užívání je možné pouze v souladu s těmito podmínkami. Uživatel si nesmí kopírovat, měnit, distribuovat ani jinak využívat obsah stránek mimo osobní neprofesionální potřebu bez předchozího písemného souhlasu provozovatele. Všechny informace jsou poskytovány s dobrým úmyslem, avšak provozovatel neručí za jejich přesnost či úplnost.

Informace o provozovateli

Kontaktní informace: Klára Nováková, Náměstí Republiky 1, 434 01 Most, Česká republika. E-mailová adresa: [email protected]

Autor: Klára Nováková
Klára Nováková
Jsem odbornice na volný čas a zábavu a miluji psaní o turistice v Česku. Často trávím čas v přírodě a objevuji nové trasu pro mé čtenáře. Jsem autorkou několika publikací o krajinách a památkách našeho krásného kraje. Pracuji také jako poradce v oboru cestovního ruchu, kde svým klientům navrhuji personalizované trasy a zážitky.

Napsat komentář